• "Ponad 3000 testów każdego roku

  • "Impregnacja klinkieru i materiałów ceramiczych

  • "Impregnaty do kamienia naturalnego

  • "Impregnacja kamienia na blatach i posadzkach

  • "doskonała odporność na powstawanie plam

Aktualności:
DYNASIL® FX - DOPUSZCZENIE DO KONTAKTU Z ŻYWNOŚCIĄ

BEZPIECZNY IMPREGNAT NA BLATY Z KAMIENIA NATURALNEGO

Impregnat Dynasil FX przeszedł pozytywnie badania dopuszczające stosowanie do zabezpieczania materiałów mających kontakt z żywnością.

  

 

DYNASIL® FX został poddany niezależnym testom w akredytowanym laboratorium badawczym pod względem bezpieczeństwa dla materiałów mających kontakt z żywnością. Jednostka badawcza nr. Akredytacji PCA AB 1095
Na podstawie Sprawozdanie z badań, Nr: 856/01/2015/S/1 z dnia 29.01.2015 wraz z załącznikami Nr 856/01/2015/F/1  z dnia 10.02.2015. Sprawozdanie z badań Nr: 856/01/2015/F/1 z dnia 13.02.2015. 

Uzyskane wyniki badań sensorycznych, w zakresie przekazywania obcego zapachu oraz smaku spełniają wymagania Rozporządzenia (WE) nr1935/2004 PEiR z dnia 27 października 2004r w sprawie materiałów i wyrobów mających przeznaczonych do kontaktu z żywnością określone w Artykule 3, ust.1, lit.c). Uzyskane wyniki badań migracji globalnej spełniają wymagania Rozporządzenia (WE) nr10/2011 z dnia 12 stycznia 2011r w sprawie materiałów i wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością, określone w Artykule 12, ust1.


 

SKUTECZNOŚĆ IMPREGNATU NA BLATACH KUCHENNYCH I STOŁACH ROBOCZYCH

 

Skuteczność impregnacji kamienia na blatach kamiennych została potwierdzona obszernymi testami. Od dnia wprowadzenia do sprzedaży został poddany setkom podobnych testów porównawczych, i jak do tej pory zawsze wykazywał bardzo wysoką skuteczność, często wyraźnie odbiegającą od dostępnych na rynku zagranicznych produktów. Cieszymy się że poza bezpiecznym produktem jesteśmy w stanie zaoferować najwyższą jakość i skuteczność tym bardziej że jest to impregnat w całości opracowany i wyprodukowany przez polską firmę. 

PODSTAWOWE PRZENZACZENIE

Impregnat jest przeznaczony do impregnacji ochronnej powierzchni kamienia naturalnego, na blatach kuchennych, stołach roboczych, posadzkach i tarasach. Może być również stosowany do impregnacji polerowanego gresu, ceramicznych płytek podłogowych, lub jako niewidoczne zabezpieczenie przed napisami graffiti na różnych materiałach elewacyjnych. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie produktu i w kartach technicznych:

 Impregnat do polerowanego kamienia - Dynasil FX 

  

 

Zapraszamy do odwiedzenia naszego bloga www.consil.com.pl/blog