• "Ponad 3000 testów każdego roku

  • "Impregnacja klinkieru i materiałów ceramiczych

  • "Impregnaty do kamienia naturalnego

  • "Impregnacja kamienia na blatach i posadzkach

  • "doskonała odporność na powstawanie plam

Aktualności:
DYNASIL® FX Bezpieczeństwo impregnacji

Impregnacja kamienia naturalnego na blatach kuchennych.

 

  DYNASIL® FX przeszedł pozytywnie badania i został dopuszczony do impregnacji powierzchni mających kontakt z żywnością.
     


DYNASIL® FX został poddany niezależnym testom w akredytowanym laboratorium badawczym pod względem bezpieczeństwa dla materiałów mających kontakt z żywnością. Jednostka badawcza nr. Akredytacji PCA AB 1095
Na podstawie Sprawozdanie z badań, Nr: 856/01/2015/S/1 z dnia 29.01.2015 wraz z załącznikami Nr 856/01/2015/F/1  z dnia 10.02.2015. Sprawozdanie z badań Nr: 856/01/2015/F/1 z dnia 13.02.2015. 

Uzyskane wyniki badań sensorycznych, w zakresie przekazywania obcego zapachu oraz smaku spełniają wymagania Rozporządzenia (WE) nr1935/2004 PEiR z dnia 27 października 2004r w sprawie materiałów i wyrobów mających przeznaczonych do kontaktu z żywnością określone w Artykule 3, ust.1, lit.c). Uzyskane wyniki badań migracji globalnej spełniają wymagania Rozporządzenia (WE) nr10/2011 z dnia 12 stycznia 2011r w sprawie materiałów i wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością, określone w Artykule 12, ust1.


DYNASIL® FX - Impregnacja marmuru i granitu

impregnat do marmuru

 

Skuteczność impregnacji kamienia na blatach kamiennych została potwierdzona obszernymi testami.
Od dnia wprowadzenia do sprzedaży został poddany setkom podobnych testów porównawczych, zawsze wykazywał bardzo wysoką skuteczność, często wyraźnie odbiegającą od dostępnych na rynku zagranicznych produktów. Cieszymy się że poza bezpiecznym produktem jesteśmy w stanie zaoferować najwyższą jakość i skuteczność.

Przeznaczenie impregnatu

Impregnat jest przeznaczony do impregnacji ochronnej powierzchni kamienia naturalnego, na blatach kuchennych, stołach roboczych, posadzkach i tarasach. Może być również stosowany do impregnacji polerowanego gresu, ceramicznych płytek podłogowych, lub jako niewidoczne zabezpieczenie przed napisami graffiti na różnych materiałach elewacyjnych. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie produktu i w kartach technicznych:

 Impregnat do polerowanego kamienia - Dynasil FX 

 impregnat do granitu 

 

Zapraszamy do odwiedzenia naszego bloga www.consil.com.pl/blog