26 października 2017
impregnat-do-cegly-rozbiorkowej

Impregnat do cegły rozbiórkowej

24 lipca 2017
beton-architektoniczny-impregnat-do-wewnatrz

Impregnacja betonu architektonicznego

24 lipca 2017
cegla-recznie-formowana

Impregnacja cegły ręcznie formowanej

24 lipca 2017
impregnacja-kamienia-polerowanego

Czym impregnować kamień polerowany?

24 lipca 2017
impregnat przeciw plamom

Gres szkliwiony a polerowany – impregnacja

3 maja 2017
impregnat dynasil efekt mokrego kamienia

Super Pogłębiacz Koloru Do Kamienia

6 lipca 2016
impregnat do cegły ręcznie formowanej

Impregnacja cegieł typu „hand-form”

Od kilku lat zauważa się wzrost zainteresowania tzw. cegłami ręcznie formowanymi. Wynika to głownie z niepowtarzalnego wyglądu elewacji oraz świetnych parametrów technicznych, trwałości, mrozoodporności i doskonałych parametrów izolacyjnych.

INNOWACYJNE ROZWIĄZANIA

Działalność badawczo rozwojowa jest głównym celem firmy. Jednym z innowacyjnych rozwiązań opracowanych w laboratoriach Consil jest grupa impregnatów hydro i oleofobowych. Unikalna receptura, pozwala uzyskać nieosiągalny do tej pory poziom ochrony powierzchni materiałów budowlanych jednocześnie przed woda, olejami, mikroorganizmami oraz wpływem czynników atmosferycznych. Nasza firma pozostaje zawsze w ścisłym, bezpośrednim kontakcie z odbiorcami i ich zmieniającymi się potrzebami. Świadectwem tego jest stale rosnąca ilość nowych, innowacyjnych produktów dlatego też zachęcamy do śledzenia rozwoju naszej oferty.


Niniejszy blog powstał po to aby ułatwić wybór odpowiedniego impregnatu, oraz odpowiedzieć na najczęściej zadawane pytanie jakie dostajemy od naszych klientów. Dlatego też zachęcamy do komentowania i śledzenia naszych wpisów.