Ogrodzenia betonowe – trwałość i zadowolenie

Impregnat do cegły rozbiórkowej
26 października 2017
Impregnat do dachówki betonowej
9 listopada 2017
Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z faktu, że estetyczny wygląd i trwałość ogrodzeń betonowych zależy od ich odpowiedniej impregnacji. Przeczytaj, dlaczego warto stosować impregnat do ogrodzeń betonowych i jaki produkt wybrać.

Dlaczego należy stosować impregnat do ogrodzeń betonowych?

Impregnat przede wszystkim pozwoli nam na zabezpieczenie ogrodzeń betonowych przed brudem oraz szkodliwym działaniem wilgoci. Dzięki zastosowaniu impregnatu ogrodzenie będzie łatwiej utrzymać w czystości i dłużej zachowa atrakcyjny wygląd.Impregnacja jest szczególnie wskazana w przypadku, gdy ogrodzenie znajduje się w pobliżu ruchliwej ulicy. W takim miejscu może brudzić się wyjątkowo szybko. Po zaimpregnowaniu łatwo wyczyścimy ogrodzenie przy pomocy urządzenia wysokociśnieniowego.

Wybieramy impregnat do ogrodzeń betonowych

Na polskim rynku znajdą Państwo szeroki wybór różnego rodzaju impregnatów. Nakłada się je przy pomocy pędzla lub natrysku około miesiąca po zakończeniu budowy. Dobrym rozwiązaniem będzie proponowany przez nas woodoodporny impregnat Dynasil Protect lub Dynasil WET - jezeli zależy nam na wzmocnieniu kolorystyki ogrodzenia. Druga propozycja gwarantuje efekt mokrej powierzchni.

impregnaty do betonu dynasil

Dodaj komentarz