Impregnat do cegły rozbiórkowej

Impregnat do dachówki ceramicznej
1 października 2017
Ogrodzenia betonowe – trwałość i zadowolenie
2 listopada 2017
Stara cegła prezentuje się bardzo ciekawie i daje duże możliwości stworzenia ciekawych aranżacji. Nie każdy zdaje sobie jednak sprawę z faktu, że cegła rozbiórkowa, aby jak najdłużej zachowała swój atrakcyjny wygląd, powinna zostać zabezpieczona przy pomocy odpowiedniego impregnatu. Przeczytaj, dlaczego warto stosować impregnat do cegły rozbiórkowej i jaki wybrać.

Zabezpiecz cegłę rozbiórkową przy pomocy impregnatu

Impregnat do cegły rozbiórkowej ma za zadanie przede wszystkim zabezpieczyć ją przed zgubnym działaniem brudu i wilgoci. Niezabezpieczona cegła szybko traci swój estetyczny wygląd. Pochłania brud i wilgoć, dlatego też staje się siedliskiem bakterii. Zastosowana wewnątrz pomieszczeń jest narażona na zatłuszczenia trudne do usunięcia. Zabezpieczona powierzchnia nie zmienia swojego wyglądu. Jest również łatwa w czyszczeniu.

Wybierz odpowiedni impregnat do cegły rozbiórkowej

Impregnat do cegły rozbiórkowej na elewacji nie zmienia wyglądu ściany. Wnika głęboko, tworząc strefę odporną na działanie wilgoci, nie tworzy powłoki narażonej na złuszczenia i nie wpływa na zmianę naturalnego wyglądu murowanej ściany. W zależności od rodzaju ściany możemy skorzystać z impregnatów do wnętrza lub na zewnątrz. Zarówno Impregnaty wewnętrzne jak i zewnętrzne można dobrać tak aby uzyskać pogłębienie koloru pokrywanej ściany.

Dodaj komentarz