DYNASIL® RENOWAL KR-Eco


Preparat do usuwania wykwitów wapiennych, zabrudzeń cementowych, zaschniętych zapraw i osadów z wody.

Do czyszczenia kamienia naturalnego, cegieł, kostki brukowej, gresu.

Nie wydziela szkodliwych oparów.


Skoncentrowany, nisko pieniący, biodegradowalny preparat zawierający specjalnie dobraną mieszaninę niedymiących i niekorozyjnych, naturalnych kwasów oraz kompozycję łagodnych środków myjących.

Efektywnie rozpuszcza i usuwa resztki cementu, zapraw, wykwity powstałe z zapraw klejowych i fug, osady kamiennie powstałe z wody oraz zabrudzenia atmosferyczne. Odpowiedni do mycia wszystkich kwasoodpornych materiałów takich jak klinkier, cegły ręcznie formowane, płytki ceramiczne, gres, szkło, kamień naturalny typu granit, piaskowiec itp. Może być stosowany do usuwania wykwitów i zabudzeń z powierzchni betonowych ogrodzeń, kostki brukowej, posadzek, tarasów itd.
DYNASIL® RENOWAL KR-Eco nie zawiera korozyjnie działających kwasów. Może być bezpiecznie stosowany do mycia kamieni naturalnych zawierających związki żelaza takich jak np. granit.

Właściwości

  • Nie zawiera dymiących i agresywnych kwasów
  • Nie wymaga intensywnego spłukiwania
  • Nie powoduje korozji, działa odrdzewiająco
  • Całkowicie biodegradowalny
  • Bezpieczny do prac wewnątrz i na zewnątrz


Dodatkowe zastosowania

RENOWAL KR-Eco posiada niebywałą skuteczność i łatwość usuwania osadów pozostawianych przez wodę. Rozcieńczony jest idealnym preparatem do łatwego mycia łazienek, kabin prysznicowych i armatury. Większą o 70% skuteczność i szybkość usuwania osadów w porównaniu z agresywnymi kwasami stosowane w podobnych produktach. Ze względu na właściwości odrdzewiające i antykorozyjne może być bezpiecznie stosowany do mycia narzędzi i maszyn budowlanych z zaschniętych zapraw.

Wydajność

DYNASIL® RENOWAL KR-Eco jest koncentratem przeznaczonym do rozcieńczenia z wodą w stosunku od 1:3 do 1:9.

Dokumenty do pobraniaPowiązane artykuły

Preparat do usuwania zielonych porostów